vrijdag 12 juli 2024
Kijk | Ontdek | Luister | mee op nu.cw

Jerry Semper stapt op als voorzitter van de Curaçaose Huisartsen Vereniging (CHV). Zijn besluit volgt op onenigheid over de betrokkenheid van CHV bij de recentelijk gestarte Huisartsenpost (HAP). Dat meldt hij in een email aan de leden van CHV. 

Semper slaagde er volgens eigen zeggen niet in de minister van Gezondheid, Milieu en Natuur Javier Silvania (MFK) te overtuigen van het belang van CHV, wat leidde tot ‘verontrustende verdeeldheid’ binnen de organisatie. 

Semper benadrukt zijn inzet voor de belangen van CHV en zijn teleurstelling over het gebrek aan steun van de minister. ‘’Helaas ben ik er niet in geslaagd om de medewerkers van de huidige minister te overtuigen van het belang van onze vereniging en om ons de nodige inspraak te geven. Dit gebrek aan betrokkenheid heeft geleid tot een zorgwekkende fragmentatie binnen onze organisatie, waarbij de CHV haar verdiende positie en invloed lijkt te verliezen”, laat hij weten. 

Semper zegt te geloven in de kracht van de vereniging maar om persoonlijke redenen af te treden, na zorgvuldig overleg met zijn familie. ‘’ Ik ben ervan overtuigd dat de nieuwe leiding van de CHV vastberaden zal zijn om de belangen van onze vereniging te behartigen en de uitdagingen aan te gaan die voor ons liggen. Ik wens mijn opvolger veel succes en vraag om uw voortdurende steun voor de CHV”, sluit hij de brief af.

1 reactie

  • Jammer wel dat een narcist als Silvania, die zich grotendeels profileert op Facebook zelden met mensen door een deur kan. Nasr dat is narcisten eigen.

Reacties zijn gesloten.